Despre Noi

Ce este Asociația Se Poate?

Asociația Se Poate este o organizație non-guvernamentală, non-profit, care se bazează pe voluntariat și pe implicarea activă a tinerilor în comunitățile din care fac parte.

Viziune

Asociația Se Poate consideră că tinerii pot aduce o schimbare atât în societate, cât și în comunitățile din care aceștia pot face parte și tocmai de aceea aceștia sunt sprijiniți să se dezvolte și să dobândească noi abilități.

Scop/Misiune

Asociația are ca obiectiv formarea teoretică și practică, inserția socială și profesională pentru tineri și adulți, în special pentru cei aparținând minorităților și a celor cu rezultate deosebite în educație, precum și dezvoltarea sustenabilă prin promovarea unor soluții privind mediul înconjurător și patrimoniul natural și cultural din satele din România.

Departamente

• Marketing